Геращенко перейнявся програмою захисту свідків

Bitru.org

Нардеп від «Народного фронту» Антон Геращенко, який раніше обіймав посаду радника керівника МВС, розповів про безнадійне застаріння механізмів захисту потерпілих і свідків.

На думку парламентарія, ситуацію може переламати схвалення проекту закону під номером 8457, який регулює забезпечення прав безпеці тих осіб, які взяли участь в кримінальному судочинстві.

В інтерв’ю Геращенко пояснив, чому став співавтором законопроекту. За словами політика, раніше він втратив двох своїх друзів -— вбиту в результаті другого замаху на життя Аміну Акуєву, та росіянина, колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова, який свідчив проти російської влади. Це й підштовхнуло його до участі в розробці законопроекту про захист свідків.

Геращенко нагадав також про замах на своє життя, в якому він звинувачує спецслужби Росії. За його словами, планувалося підірвати транспортний засіб під Антоном Геращенком, проте нардепу пощастило, що виконавці звернулися в Києві до людини, яка в результаті їх здала до правоохоронних органів.

На сьогодні, зазначив парламентарій від «Народного фронту», для захисту свідка СБУ або МВС виділяє збройний супровід в кількості двох-трьох чоловік, чого абсолютно недостатньо для охорони життя людини, важливого для слідства.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*