Високий суд Лондона не стане розглядати позов Приватбанку

dpchas.com.ua

Парламентарій ВРУ від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко на своїй сторінці в Фейсбук інформує про те, що лондонський Високий суд відзначив неприпустимість позову українського Приватбанку у відношення екс-акціонерів Коломойського та Боголюбова. Простіше кажучи, олігарх Коломойський виграв даний процес, внаслідок чого його рахунки та активи більше не підлягатимуть арешту.

Відзначимо, що поряд з цим, інформвидання «УП» підкреслює, що відомості про результати даного судового процесу на сьогоднішній день ще не верифіковані. Зараз все ще немає ніяких рішень у цій справі, тому прогнозувати результати все ще рано. Водночас, інформагентство підкреслює, що чергове засідання суду призначено на двадцять третє листопада, однак, це зовсім не означає, що в ході засідання будуть прийняті остаточні рішення за позовом.

Необхідно нагадати, що до цього агентство Kroll проводило аудит в Приватбанку, за результатами якого, було встановлено, що до того, як структуру націоналізували в 2016 році, вона була об’єктом великих шахрайських схем. Зазначимо, що шахрайство спричинило за собою збитки на суму до п’яти з половиною мільярдів доларів. Згодом, Приватбанк ще минулого року звернувся до суду у Великобританії, з позовом проти екс-співвласників фінустанови Коломойського та Боголюбова.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*