У Дрогобичі мають намір відмовитись від пакетів з поліетилену

Polimerpack.com

У міськраді Дрогобича, що розташований поблизу Львову, вирішили звести до мінімуму експлуатацію пакетів із поліетилену. Зазначимо, що в першу чергу мова йде про ринки та магазини. Такі відомості надали в одному із відділів міської адміністрації Дрогобича. Таким чином, виконавчий комітет адміністрації вирішив, що продавці повинні запропонувати клієнтам альтернативні варіанти замість звичного їм поліетилену. На думку чиновників, це можуть бути пакети чи сумки з більш екологічних матеріалів, таких як, наприклад, полімеру чи паперу. Не виключається й варіант продажу багаторазових торбин.

Міські депутати прийняли рішення, що в першу чергу такі нововведення повинні поширюватися на мережі супермаркетів, після чого даний механізм потрібно впровадити й на місцевих ринках та інших торгових точках. Зазначимо, що представники міськради особисто будуть займатися переговорним процесом із виробниками пакетів із біополімеру.

Водночас, голова міської адміністрації Тарас Кучма розповів, що більшість світових держав вже перейшли на альтернативу поліетилену. Таким чином якщо у Дрогобичі впровадити рішення виконавчого комітету про заміну поліетиленових пакетів, то це значно покращить ситуацію з екологією в даному регіоні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*