Голова сільради Закарпаття займався контрабандою і давав хабарі

thebetterwiki.com

На офіційному сайті української Держприкордонслужби з’явилися відомості про те, що в Закарпатській області в Рахівському районі голова сільради намагався запропонувати хабар співробітникам прикордонної служби.

Зазначається, що громадянин пропонував співробітнику відділу прикордонної служби «Ділове» хабар, сума якого сягала п’ятисот американських доларів. Правоохоронці заарештували чоловіка на місці подій. Підкреслимо, що даним хабарем житель Закарпаття хотів, щоб співробітники ДПС дозволили йому перевезти через україно-румунський кордон тютюнові вироби незаконними шляхом. Відповідно до планів зловмисника, він повинен був перетинати кордон через річку Тиса.

Поряд з цим, в Держприкордонслужбі відзначають, що пізніше вдалося з’ясувати той факт, що заарештований громадянин мав тісні контакти зі злочинним угрупуванням, діяльність якого спричинила за собою смерть одного із співробітників ДПС. Не виключено, що він міг стати власником частини тютюнових виробів, які були затримані в той день. Водночас, за словами прикордонників, україно-румунський кордон досі залишається активною зоною для транспортування контрабанди тютюну.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*