Кошулинський: з України вивели понад 154 мільярди доларів

Veja.abril.com.br

Нардеп від партії «Свобода» та кандидат на пост голови держави від націоналістів Руслан Кошулинський у своєму виступі на телевізійному каналі «NewsOne» розповів, що, відповідно до інформації Академії наук, з нашої країни вивели понад ста п’ятдесяти мільярдів американських доларів. При цьому, не останню роль в цьому процесі зіграли інтернаціональні та західні компанії.

Водночас, депутат наголошує, що в умовах війни з Російською Федерацією, будь-які кроки, які дають шанси Україні стати сильнішою державою, лише зміцнюють нашу країну. Крім цього, парламентарій підкреслив, що Кабмін повинен виконувати три ключові функції, а саме: захищати країну у будь-яких формах, створювати необхідні умови за допомогою виконання Закону, а також справедливо розподіляти фінансові ресурси з державного бюджету України.

При цьому кандидат у президенти зазначає, що, якщо ознайомитися з проектом держбюджету на наступний рік, то можна помітити, що кошти на МЗС та на підтримку аграрної сфери розподілені майже порівну, чого, на думку Кошулинського, бути не повинно.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*