У Харківській області затримано групу викрадачів елітних автомобілів

Ak.od.ua

На Харківщині місцевими правоохоронцями була проведена операція по затриманню групи осіб, що займалися на регулярній основі викраденням елітних автівок закордонного виробництва.

З п’яти учасників угруповання автовикрадачів наймолодшому було тридцять років, найстаршому — сорок один.

Поліціянти «розробляли» групу протягом шести місяців, документуючи порушення закону зловмисниками та встановлюючи місце зберігання викрадених ними автівок. В ході затримання та санкціонованих обшуків були знайдені іномарки «Лексус», «Мазда» і «Тойота».

Для викрадення транспортних засобів правопорушники використовували інструменти, які дозволяли розкривати автомобільні двері, а також обладнання по злому сигналізації різного типу та пересувні блоки діагностики електронних систем.

Викрадачі, проявляючи обізнаність в методах оперативно-розшукової діяльності правоохоронців, намагалися дотримуватися правил конспірації, використовуючи альтернативні методи зв’язку, постійно змінюючи номери мобільних телефонів і використовуючи апарати з підробленими IMEI. В ході здійснення злочинів для «супроводу» вкрадених іномарок використовувалися автівки з закордонними та українськими номерами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*