Депутати ВРУ: наші колеги приймають держбюджет під впливом алкоголю

112.ua

Позафракційний парламентарій ВР Юрій Левченко занепокоївся тим, що його колеги будуть займатися розглядом та затвердженням бюджету країни на майбутній рік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння.

В ході розгляду нардепами механізму держзакупівель Левченко прилюдно заявив, що в залі парламентських засідань важко працювати через стійкий запах перегару.

Нардеп розповів, що при вході до сесійної зали насамперед відчувається запах, який свідчить про вживання спиртних напоїв на місці проведення засідань. Він запитав колег, коли вони будуть в нормальному порядку розглядати проекти законів замість розпивання алкоголю.

Зауваження Левченко було підтримано народним депутатом Сергієм Капліним (фракція БПП). У своєму виступі Каплін також звернув увагу на те, що голосування за держбюджет буде проводитися законодавцями, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. У відповідь нардеп Ірина Геращенко, яка займає пост віце-спікера ВР, нагадала про неприпустимість розпивання алкоголю в будівлі парламенту та відсутність спиртних напоїв у буфеті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*