Нардеп від БПП: дії і вимоги МВФ – це шантаж

Mint.net.ua

Парламентарій ВР від фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Антонищак в телеефірі піддав критиці вимоги з боку Міжнародного Валютного Фонду і переговорну позицію уряду з цього питання.

За словами Антонищак, спочатку у міжнародній організації була єдина вимога до України, проте колишній міністр фінансів Наталія Яресько та її наступник Олександр Данилюк власноруч змінили умови видачі траншу, видавши свою діяльність за вимоги з боку МВФ.

При більшій аргументованості з боку колишніх голів Мінфіну в переговорах з МВФ, висловив упевненість Антонищак, можна було б відстояти українську позицію. На сьогодні, зазначив нардеп, за кожен наданий долар Міжнародний Валютний Фонд вимагає від України політичних рішень. Те, що відбувається, Антонищак назвав «шантажем».

Депутат Верховної Ради також розповів, що найпершою вимогою до України від МВФ стало неприйняття законопроекту на виведені капітали. Сталося це через побоювання світових корпорацій та країн-конкурентів, що Україна знайде інвесторів усередині, пояснив Антонищак.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*