Підозрюваний у нападі на Михайлика вийшов з СІЗО

Vedomosti-ua.com

Постановою Київського райсуду під режим домашнього цілодобового арешту був направлений фігурант справи про напад на Олега Михайлика, Торніке Герасина.

Резонансна справа про напад на міського голову партії «Сила людей» Олега Михайлика було об’єднано з іншим судовим виробництвом про хуліганство із застосуванням зброї, яке відбулося влітку поточного року.

Ймовірно, справа, з якою об’єднали процес про замах на життя, стосується конфлікту навколо місцевої громадської організації «Лівий берег». Слідчі запідозрили трьох фігурантів нападу на активіста в ще одному правопорушенні відразу після проведення їхнього затримання. В ході санкціонованого обшуку в одного з підсудних був знайдений пістолет, який раніше використовувався в ході конфлікту за участю «Лівого берега».

Судді розглянули клопотання сторони обвинувачення, приймаючи рішення про продовження раніше обраного запобіжного заходу. Двоє інших учасників замаху на активіста залишаються під вартою.

Нагадаємо, що увечері 22 вересня група осіб здійснила організований напад на Олега Михайлика — громадського активіста, голову міського відділення партії «Сила людей». Через три дні правоохоронні органи провели затримання трьох підозрюваних.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*