Харків: за і проти помісної православної Церкви

Commons.wikimedia.org

Студенти однієї з кафедр ХНУ ім. Каразіна провели соцопитування спільно з організацією «Харківський інститут соціальних досліджень».

Майже половина городян Харкова визнала важливим створення помісної православної Церкви в нашій країні. В ході опитування таку позицію висловили 44 відсотки харків’ян. Іншої точки зору дотримуються на два відсотки більше опитаних.

Всього 39 відсотків харків’ян прямо висловилися за автокефалію для української Церкви, і 40 відсотків виступили проти.

З тих, хто висловлює незгоду з появою помісної церкви, лише одна чверть готова якимось способом висловити своє невдоволення. Підпишуть скарги або петиції проти автокефалії 11 відсотків від числа незгодних зі створенням помісної церкви, 9 відсотків готові вийти на вулицю, а ще 6 відсотків висловили готовність протестувати іншим чином.

Серед опитаних харків’ян 48 відсотків висловили стурбованість створенням помісної церкви, вважаючи це посиленням напруги в суспільстві. У той же час 15,8 відсотка учасників опитування в Харкові визнали, що створення єдиної церкви консолідує суспільство України, в той час як майже 25 відсотків висловили впевненість, що на соціум автокефалія для Церкви не вплине.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*