Канадський посол: гендерні зрушення в українському Кабміні – позитивна тенденція

Kmu.gov.ua

Посол Канади в Україні Роман Ващук висловив задоволення призначенням Оксани Маркарової на посаду Міністра фінансів. Дипломат заявив, що це кадрове рішення сприятиме вирівнюванню гендерного балансу в уряді України.

Ващук нагадав, що Маркарова не є першим керівником українського Мінфіну, і працювала раніше з попереднім головою відомства Наталією Яресько. Посол високо оцінив той факт, що новий міністр фінансів продовжує справу попередниці, і привітав Маркарову як професіонала в області фінансів, зазначивши водночас вирівнювання балансу в гендерному аспекті.

На поточний момент, за зауваженням канадського посла, гендерний баланс в Уряді ще не досяг співвідношення «п’ятдесят на п’ятдесят», і побачив в процесі його вирівнювання «поле до розвитку».

Нагадаємо, що Верховна Рада 242-ма голосами «за» затвердила на посаді глави Мінфіну Оксану Маркарова, яка до цього виконувала обов’язки керівника з приставкою «в.о.». У червні поточного року вона прийшла на зміну Олександру Данилюку, який залишив міністерське крісло після конфлікту з прем’єром Володимиром Гройсманом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*