Житель Львівської області поширював небезпечний вірус в Мережі

thedoctorweighsin.com

Уродженець Львівщини модифікував один з комп’ютерних вірусів та влаштував масове зараження комп’ютерів. Жертвою хакера та його шкідливого ПЗ стали користувачі з більш ніж півсотні держав планети.

Як з’ясувала Нацполіція, 42-річний хакер запустив шкідливу програму, яка відкриває для зловмисника стовідсотковий доступ до атакованого комп’ютера.

Власник вірусу міг здійснювати завантаження файлів на зламаний комп’ютер, встановлювати програми та видаляти їх, займатися перехопленням аудіо та відео з внутрішньої та зовнішньої камер, а також захоплювати зображення з екрана жертви. Також зламувач міг віддалено перезавантажувати або вимикати заражений комп’ютер.

В ході санкціонованих обшуків правоохоронці вивчили панель адміністратора для доступу до атакованих комп’ютерів та скріншоти їх екранів, отримані на видаленні хакером.

Викрили правопорушника та ідентифікували вірус DarkComet співробітники Карпатського управління кіберполіції, які працювали спільно з колегами з Управління інформаційних технологій МВС.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*