З грудня світлофори України змінять графік роботи

Privyplace.wordpress.com

З 1 грудня всім українцям, які люблять нічні перегони, доведеться забути про Швидкі поїздки по місту. Тепер всі світлофори в Україні почнуть працювати цілодобово. Тож зупинка на заборонний сигнал для водіїв незалежно від часу доби стане обов’язковою. Відповідне рішення напередодні затвердив Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман з метою поліпшити безпеку дорожнього руху в країні.

Цілодобово працювати почнуть не тільки світлофори. Графік організацій, що обслуговує їх роботу та патрульних також зміниться. Патрульні фіксуватимуть усі порушення та штрафуватимуть тих, хто нехтує червоним світлом світлофора, а сервісні організації слідкуватимуть за справністю світлофорів. Нагадаємо, штраф за проїзд на червоне світло в Україні становить 425 гривень.

Цікавим також буде і те, що з грудня в нічний час кольори світлофорів будуть змінюватися інакше. Тепер після червоного світла відразу буде запалюватися зелений. На думку авторів нововведень, це значно зменшить кількість ДТП на дорогах, і змусить водіїв бути уважнішими.

Українці в соцмережах сприйняли нововведення неоднозначно. Частина водіїв критикують зміни, адже часті зупинки збільшать витрати на бензин. Інші підтримують, оскільки переживають про рівень безпеки, що склався, на наших дорогах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*