Рабинович звинуватив Кабмін в злиднях українців

cross-media.org.ua

Половина українських громадян проживає в умовах, які можна назвати злидарськими, через роботу чинного уряду, та змушена звертатися до нього за отриманням соцдопомоги. Про це заявив Вадим Рабинович, нардеп ВРУ і лідер опозиційної партії «За життя».

Парламентарій нагадав виступ голови Мінсоцполітики Андрія Реви про те, що половина населення звернулася до влади за соцдопомогою. Рабинович «перевів» це, як загін українців Кабміном в стан жебракування, замість забезпечення зарплатами та пенсійними виплатами.

Також Рабинович розкритикував ініціативу Реви ввести податок на перекази заробітчан з-за кордону. У різких виразах опозиціонер заявив, що Уряд тримається на заробітках тих українців, які опинилися за кордоном через «випирання» діями Кабміну.

Нагадав нардеп й про погані показники торгового балансу з січня по жовтень поточного року, негативне сальдо якого склало 3 мільярди 450 мільйонів доларів США, що є суттєвим погіршенням в порівнянні з торішніми показниками того ж періоду. Він поставив запитання, як уряд впорається з цим дисбалансом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*