Українці ставляться до “чорної п’ятниці” зі скептицизмом

Spidersweb.pl

П’ятницю 23 листопада називають «чорною» через традиційні для великих торгових мереж значні знижки в цей день. Розпродажі в «чорну п’ятницю» викликали, як і багато років поспіль до цього, споживчий ажіотаж в США. Знімання з американських магазинів, де наплив покупців обертався тиснявою і сутичками, привели до жвавого коментування користувачами Мережі, в тому числі її українського сегмента.

Обговорюючи відеозапис, зроблений в одному з магазинів в США та опублікований Інтернет-виданням «Обозреватель», українські користувачі найчастіше приходять до висновку, що «чорна п’ятниця» є способом заманювання споживачів в магазин, який насправді не надає великих знижок на свій асортимент.

Багато з українських коментаторів під роликом висловили здивування «купівельною лихоманкою» на запису. Інші пояснили їм, що більше стримана поведінка українських споживачів викликана тим, що торгові мережі в Україні не пропонують таких значних знижок у «чорну п’ятницю».

Нагадаємо, що батьківщиною «чорної п’ятниці» є США, де масові розпродажі влаштовуються в першу п’ятницю після Дня подяки. Традиція розпродажів в цей день йде з дев’ятнадцятого століття, свою назву «чорна п’ятниця» отримала в 60-ті роки минулого століття.

Українські магазини також напередодні 23 листопада сповістили про знижки в цей день за американським зразком. У ряді міст нашої країни вивішені рекламні банери з оповіщенням про розпродажі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*