«Батьківщина» запідозрила президента в розвішуванні антиреклами

rada5.com

Прес-служба партії «Батьківщина» виступила із заявою, що в столиці та передмісті були розвішені білборди, які містять випади та глузування, спрямовані проти лідера партії Юлії Тимошенко.

У «Батьківщині» розкритикували використання «забруднених інструментів» для ведення передвиборчої кампанії, і звинуватили в організації антиреклами чинного голову держави Петра Порошенка. Саме за його вказівкою, впевнені в прес-службі партії, були розвішані білборди з образливим для Юлії Тимошенко контентом.

Виконавцем цього замовлення було названо наближенного до президента Сергія Березенко, нардепа від БПП, якого в заяві «Батьківщини» був назвали «одіозним». Коментуючи адресовані йому журналістські запитання після звинувачень, Березенко заперечливо відповів на питання про участь в антирекламній кампанії, зазначивши, що він не знає, про що йде мова.

У заяві очолюваної Юлією Тимошенко партії міститься звернення до правоохоронців встановити всіх, причетних до появи в столиці та околицях антиреклами, та притягнути їх до відповідальності. Місцеву владу попросили зняти білборди образливого змісту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*