Екс-глава СБУ: необхідно створити морські військові бази в Бердянську та Маріуполі

kiev.informator.ua

Валентин Наливайченко, екс-керівник Служби безпеки України та лідер партії «Справедливість», заявив, що Україні слід подбати про захист національних інтересів в Азовському та Чорному морях.

Як зазначив Наливайченко, РФ продовжить агресивний тиск та порушення міжнародних правових норм, тому Україні необхідно переходити в наступ та захистити власні інтереси в морській торгівлі.

Крім того, заявив лідер «Справедливості», наша країна повинна виставити в Міжнародній морській організації на вищому рівні такі пропозиції та вимоги, як припинення Кремлем тиску в Азовському морі — як економічного, так і військового, запрошення в порти Маріуполя і Бердянська моніторингової міжнародної місії, ініціювати виключення Москви з Міжнародної морської організації та ввести санкції для всіх плавзасобів російського порту приписки.

Також необхідно створити в Маріуполі та Бердянську морські військові бази, і почати військово-морський супровід торговельних суден в Чорному та Азовському морях, переконаний Наливайченко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*