Касаційний суд пригальмував позов Саакашвілі

1tv.ge

Прес-центр політпартії «Рух нових сил» інформує, що Касаційний суд, який займається розглядом позову політика Михайла Саакашвілі щодо питання позбавлення його громадянства нашої країни, прийняв рішення зупинити дане виробництво у зв’язку з очікуванням висновку експертизи. Зазначимо, що ще в червні поточного року судом було прийнято рішення про проведення почеркознавчої експертизи у справі Саакашвілі проти глави держави Порошенко.

Крім цього, суд задовольнив вимогу сторони захисту про залучення до справи експертів з інших країн. Юристи наполягають, що підпис колишнього грузинського голови, яка розміщена на документації про приймання українського громадянства несправжня, в той час, як справжня заява політика містить в собі відомості про те, що його переслідує грузинська влада.

У повідомленні також зазначили, що суд прийняв рішення повернути всі матеріали по провадженню столичному науково-дослідному інституту для того, щоб можна було продовжити експертизу. Поряд з цим, в суді прийняли рішення про зупинку даної справи до того моменту, поки не будуть готові підсумки експертизи. Водночас, в суді також вирішили відмовити юристам в проханні припинити експертизу та призначити експертам штраф за порушення встановлених часових кордонів.

Нагадаємо, що минулого року голова держави підписав Указ про позбавлення Саакашвілі українського громадянства, причиною цього рішення стало те, що колегія МВС виявила, що при отриманні громадянства нашої країни Саакашвілі надав неправдиві відомості, зокрема, він приховав судимість у своїй країні. Трохи пізніше, колишній губернатор Одеської області оскаржив дане рішення в суді.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*