Магазини КНР масово вилучають з продажу товари бренду Dolce & Gabbana

Wheretraveler.com

Магазини Китайської Народної Республіки масово знімають з продажу товари всесвітньо відомого бренду Dolce & Gabbana. Причиною таких дій став скандал, який пов’язаний із рекламним відеороликом компанії, який спотворює китайську культуру.

У ролику зображено як дівчина намагається з’їсти піцу та пасту за допомогою китайських паличок, звісно, у неї це не виходить. Саме цей момент у відео став приводом для скандалу, в ході якого, італійському бренду висунули звинувачення у тому, що він не поважає жителів країни, транслює стереотипне та провінціальне сприйняття китайської культури. Крім цього, цей ролик є яскравим прикладом транслювання та розповсюдження стереотипів про країну, які є неприйнятними. Як наслідок, вказана компанія може втратити один з масштабніших світових ринків.

Китайські зірки вже звернулися до жителів своєї країни із закликом бойкотувати товари цього бренду. Водночас, нових оборотів скандал набрав після того, як в мережі з’явилося повідомлення, автором яких нібито є один зі співзасновників бренду Стефано Габбани. У цих повідомленнях він дозволяє собі використовувати висловлювання, які ображають китайців.

У компанії вже офіційно вибачилися перед усіма громадянами КНР та запевнили, що соціальна мережа Габбани була зламана. Важливо зазначити, що у відео свої вибачення за невірне розуміння культури Китаю принесли обидва засновники компанії.

Нагадаємо, що раніше зазначена компанія вже була фігурантом скандалу з Китаєм. Тоді бренд критикували за те, що у своєму рекламному ролику компанія зображує китайську столицю зі стереотипної точки зору, де Пекін й досі залишається бідним та занедбаним містом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*