Тимошенко: політикам пора брати відповідальність за свої обіцянки

apostrophe.ua

В ході виступу на форумі «Нова соціальна доктрина», який проводився у столиці, голова політсили «Батьківщина» та кандидат на посаду голови держави Юлія Тимошенко запропонувала жителям нашої країни укласти з нею договір, який зобов’яже політика виконати усі свої обіцянки, озвучені у передвиборній кампанії. Такими діями екс-прем’єр хоче покласти край ганебній практиці безвідповідальності лідерів держави за те, що вони не дотримують свого слова.

Вона зазначила, що договір потрібно скласти таким чином, аби він був дуже простим та коротким, проте містив в собі усі часові рамки та конкретні результати, які голова держави має представити в зазначений строк. Водночас, документ потрібно писати як можна простішою мовою, та він має містити лише ті положення, реалізацію яких можна перевірити на практиці.

Підкреслимо, що екс-прем’єр провела аналогію між усіма колишнім лідерами країни та черепахами виду каретта-каретта. Зазначимо, що такі черепахи лише один раз за все життя покидають води океану, аби вийти на берег та відкласти яйця, після цього, вони зовсім забувають про своє потомство. На думку Тимошенко, усі попередні президенти робили такі самі дії як й черепахи. Вони давали масу обіцянок, а після того, як перемагали на виборах, більше не думали про своїх дітей – українських громадян. Проте голова «Батьківщини» твердо вирішила покласти край цій ганебній традиції, яка просто з’їдає усі можливості нашої держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*