В Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору

Chesnavlada.org

Сьогодні по всій території країни вшанують пам’ять усіх людей, які стали жертвами Голодомору. Усі заходи, пов’язані до цього дня пройдуть у столиці, починаючи с трьох годин дня біля меморіалу жертв. Вже о 16:00 українці вшанують пам’ять жертв хвилиною мовчання, хтось запалить свічку біля пам’ятника, а хтось на вікні свого дому.

Голова держави Порошенко у своєму профілі в соціальних мережах підкреслив, що цього дня люди можуть в черговий раз заглянути в очі правді, оскільки усі голодомори в нашій державі були штучними та спрямовані проти наших людей. Таким чином, президент закликав громадян не забувати про усі ті злочини, відповідальність за які лежить на комуністичному режимі тих часів. Він також підкреслив, що зараз у цивілізованому світі намагаються всіляко поширювати хоч гірку, та все ж необхідну правду про злочини тоталітаристів, які мають отримати адекватну історичну оцінку.

Водночас, голова уряду Володимир Гройсман також звернувся до громадян у День пам’яті та зазначив, що ще вісімдесят п’ять років тому радянська влада влаштувала геноцид української нації, в ході якого, було згублено не один мільйон людей.

Такої ж точки зору дотримується й секретар РНБО Турчинов. Він підкреслив, що голодомор, який був створений штучно радянською владою – це один з найбільших злочинів, який необхідно розглядати не інакше, як геноцид. Турчинов у своєму звернені також зазначив, що сьогодні у нашій країні йде війна, на якій гинуть велика кількість українців. Він зазначив, що й у цьому злочині також винна Росія.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*