Британія виділить гроші, щоб захистити Україну від агресії

Liter.kz

Інформвидання «RT» інформує, що в Британії мають намір виділити понад одинадцять мільйонів фунтів Україні на захист від агресії, яка виходить від інших держав. Така інформація розміщена в опублікованому британським урядом звіті фонду запобігання конфліктів.

Зазначимо, що у звіті вказується сприяння Лондона в підготовці бійців українських збройних сил в оборонній сфері. При цьому, дана підготовка не повинна привести до загострення конфлікту, вона повинна включати в себе підготовку піхоти, а також навчання в тиловій сфері та меддопомоги.

Видання повідомляє, що в процесі виконання даної програми, беруть участь відразу декілька британських державних структур, серед яких Міністерство закордонних справ, департамент міжнародного розвитку, оборонне відомство та ще низка інших структур. Крім цього, в документі сказано, що в Британії активізували підтримку української влади після кризи, яка сталася ще в 2014 році.

Водночас, експерт в галузі політики Ігор Шатров зазначає, що насправді в Британії не стільки хочуть допомогти українській владі, скільки завдати удару по Російській Федерації. Він зазначив, що британська влада просто намагається знайти привід для того, що дати частину грошей державі, в якій панує хаос. В даній ситуації таким приводом стало зіткнення на сході нашої країни.

Нагадаємо, що раніше український голова Порошенко в ході переговорів з головою британського оборонного відомства торкнувся теми посилення обмежувальних заходів проти Російської Федерації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*