МЗС України: дипломатичний скандал ФРН і України через сайт “Миротворець” штучно створений

N-tv.de

Представник українського дипломатичного відомства у Німеччині Андрій Мельник заявив про штучність скандалу, який виник через занесення даних про колишнього голови німецького уряду Герхарда Шрьодера до сайту «Миротворець». Він зазначив, що здивований тим, що штучний заклик дружини колишнього канцлера Сойон Шрьодер-Кім захистити її чоловіка від переслідування з боку української влади, знайшов відгук не тільки в німецькій пресі, але й серед громадян. Крім того, ще більше здивування у посла викликала реакція німецької преси, яка зазвичай стежить за якістю та правдивістю тих відомостей, які вони публікують. Проте на цей раз німецькі ЗМІ не продемонстрували зазначених якостей.

Мельник підкреслив, що одна частина німецької преси вносили до своїх статей емоційне забарвлення. Так, вони інформували, що колишнього голову уряду занесли до «Миротворця», який публікує дані про ворогів держави та контролюється з боку українського міністерства внутрішніх справ. Друга частина німецьких інформаційних видань повідомляла, що вказаний сайт міністерство не контролює, проте воно ініціювало його створення. А третя група видань взагалі вказували, що даний ресурс наближений до уряду.

Таким чином, дії німецької преси так чи інакше могли створювати у громадян враження, що українська влада дійсно переслідує екс-канцлера та навіть загрожує йому фізичною розправою, хоча це не так. Саме тому, посольство не змогло не відреагувати на цей інцидент.

Мельник розповів, що протягом двох днів в одному з видань було опубліковано спростування слів дружини колишнього канцлера та зазначалося, що, хоча Шрьодер й працював на Росію, проте українським ворогом він не є, а «Миротворець» – це приватний сайт.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*