У «чорну п’ятницю» кишенькові злодії багаторазово обчистили київських жителів

Imore.com

Завдяки маркетинговому ходу під назвою «чорна п’ятниця» українські громадяни двадцять третього листопада активно відвідували магазини та торгові центри Києва. Звичайно, умови, в яких народ юрбиться під магазинами, є найбільш приємними для кишенькових злодіїв, оскільки в тісному натовпі складно розпізнати злодія, який «чистить» кишені.

Так, інформвидання «Страна», посилаючись на власні джерела в Міністерстві внутрішніх справ, інформує, що в цю п’ятницю київська поліція була завалена заявами від громадян про крадіжки. У більшій частині заяв мова йшла про крадіжку останньої моделі Iphone, при цьому, у всіх цих заявах зазначалося, що телефони були вкрадені в столичних торгових центрах.

Видання зазначає, що в Печерському районі міста були вкрадені близько восьми дорогих телефонів. При цьому, чотири людини зазначають, що останні моделі Iphone були вкрадені саме в «Гулівері». Підкреслимо, що від дій кишенькових злодіїв постраждали й іноземні громадяни, так, наприклад, у тому ж ТРЦ у лівійської громадянки був вкрадений дорогий телефон.

Водночас, співробітники правоохоронних структур розповіли виданню, що, в принципі, всі ці крадіжки досить легко розкрити, було б бажання. Вони підкреслили, що у всіх торгових центрах є камери відеоспостереження, а на Iphone є пошукові програми. До того ж, поліція легко може встановлювати становище різних телефонів. Однак правоохоронці зазначають, що на розслідування таких крадіжок у них просто немає часу, оскільки у них є велика кількість інших тяжких злочинів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*