У «Автоєвросилі» мають намір висувати свого кандидата в президенти

Auto.24tv.ua

Лідер громадського руху «Автоєвросила» Олег Ярошевич у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук виклав відеозвернення, в якому інформує про те, що зазначена організація планує висунути свою кандидатуру на пост голови держави. Також він розповів й про часткову перемогу організації власників автомобілів з європейськими номерами в питанні затвердження закону, який передбачає пільгове розмитнення.

Таким чином, у зв’язку з пільговим розмитнення громадянам необхідно заплатити від однієї до трьох тисяч євро за ввезення на українську територію литовського авто. Але, при цьому, на думку голови організації, ці суми є все одно занадто великими, та саме у зв’язку з цим, на посту президента має бути той, хто буде відстоювати інтереси «євробляхерів» та взагалі ліквідує зазначені мита.

Крім цього, Ярошевич зазначив, що «євробляхери» переходять на новий рівень боротьби, та тепер, їх основна мета полягає в тому, щоб привести до влади того кандидата, який зможе змінити наявні відомства та всю систему держави в цілому.

Він підкреслив, що рух підтримає того лідера, який зможе скасувати зазначені мита, перестане експортувати лісоматеріали та відмивати гроші з держбюджету. Водночас, лідер руху зазначив, що всі протестні демонстрації будуть у дуже обмеженій кількості, оскільки вони створюють складнощі для пересування українських громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*