«Народний фронт» домігся виділення грошей на підтримку кримських татар

Ctrcenter.org

Представник політсили «Народний фронт», нардеп та голова одного з підкомітетів ВРУ Георгій Логвинський інформує, що партія змогла домогтися виділення тридцяти мільйонів гривень з держбюджету на наступний рік для кримських татар, які проживають на окупованому Кримському півострові.

Він зазначив, що сам процес окупації був розпочатий в Криму, та, відповідно, процес звільнення земель також повинен початися на кримській території. У зв’язку з цим, голові партії Яценюку та лідеру фракції Бурбаку вдалося добитися того, щоб у проекті держбюджету на наступний рік передбачили виділення грошей на деокупацію Криму, а також на пролонгацію чинних обмежувальних заходів для того, щоб звільнити українську територію та українських громадян. Крім цього, такі заходи потрібні для того, щоб чинити тиск на Росію.

Представник політичної сили, зазначив, що дане питання є вкрай важливім, та тому, «Народний фронт» домігся виділення коштів на розв’язання зазначеної проблеми. Він також зазначив, що владі сьогодні слід надати підтримку тим громадянам, які проживають в окупованому Криму для того, щоб захистити цілісність територій нашої країни в цілому.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*