У Радбезі ООН зм’якшили санкції проти Пхеньяну

Dw.com

Інформвидання «AFP», посилаючись на прес-центр голови КНДР, інформує, що в цю суботу Радбезом Організації Об’єднаних Націй було прийнято рішення про пом’якшення обмежувальних заходів щодо Пхеньяна.

Рішенням Ради знімаються санкції з роботи з відновлення залізничних колій між Північною та Південною Кореєю. Водночас, у Південній Кореї зазначили, що подібне рішення отримало підтримку й від Сполучених Штатів Америки. Крім того, зазначається, що роботи з відновлення залізничного сполучення будуть розпочаті наприкінці поточного або ж на початку наступного місяця.

Водночас, необхідно зазначити, що деякі положення проекту не відповідають низці пунктів обмежувальних заходів, які були впроваджені проти Північної Кореї через її ракетну та ядерну програми. Так, наприклад, інформагентство КНДР «Yonhap» інформує, що у Сеулі розглядають можливість транспортування на територію Північної Кореї палива або ж будь-яких інших матеріалів, які необхідні, аби реалізувати зазначений проект. Крім того, підкреслимо, що впроваджені до цього санкції дозволяли Пхеньяну закупати не більше півмільйона барелів нафти щорічно.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*