У Білорусі встановлять обмеження на висловлення думки в інтернеті

Hromadske.dn.ua

Голова білоруського Мінінформації Олександр Карлюкевич інформує, що білоруських користувачів, які коментують ті чи інші записи в інтернет-просторі, у відповідність з новими положеннями закону, будуть ідентифікувати за допомогою мобільних телефонів. Водночас, голова відомства підкреслив, що ніхто не забороняє громадянам висловлювати свою точку зору та позиції, однак вони не повинні йти в розріз із законодавчою базою держави.

Карлюкевич розповів, що за допомогою інтернет-ресурсів будуть збиратися особисті дані білоруських громадян, до яких віднесено: ПІБ, дату народження та електронну пошту. Водночас, ресурси фіксуватимуть час, коли був опублікований той чи інший коментар. Дану інформацію будуть направляти в наглядові структури при необхідності.

Відзначимо, що якщо інтернет-користувач хоче висловити свою думку у коментарях, то для цього йому необхідно написати цей текст та відправити на зазначений ресурс, де йому необхідно буде залишити свій номер мобільного. Після цього, користувач зможе отримати код, який необхідно ввести, щоб написати коментар. Підкреслимо, що дані нововведення планують впровадити вже з початку наступного місяця.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*