Експерт: півкраїни в злиднях, але Мінсоцполітики пишається своєю роботою

cross-media.org.ua

Економічні показники свідчать про те, що з кожним днем соціально-економічна ситуація в країні погіршується. Політики та чиновники стверджують, нібито, жити стало краще, але суха статистика та економічні звіти показують зворотне. На даний момент майже половина (40%) населення країни потребують державної допомоги.

Економіст Андрій Мартинюк, оцінюючи загальну ситуацію в Україні, сказав, що абсолютно немає причин стверджувати, що держава рухається у правильному напрямку, і ми наблизилися до європейських стандартів. У країнах, які дійсно розвиваються і в яких спостерігається позитивна динаміка, не буває зворотного ефекту: економічне зростання є, а люди зубожіли.

«Це тихий жах: півкраїни загнали в таку убогість, що люди не можуть оплатити свої щоденні витрати, але при цьому міністр соцполітики дуже пишається своєю роботою», – сказав Мартинюк.

Експерт упевнений, що такий відсоток субсидій в країні – це показник безсилля Президента і його команди. Нинішню Україну не можна назвати соціальною державою, в той час як її громадяни в буквальному сенсі не знають до кого бігти за допомогою.

Виконавчий директор Фонду Блейзера Олег Устенко розповів, що субсидії для бюджету у будь-якій країні є навантаженням, а коли цифра запитуваних субсидій починає рости, то ситуація може стати неконтрольованою в будь-який момент. Єдиний вихід – забезпечити зростання економіки, тим самим забезпечити населення роботою і знизити кількість бідних людей в країні.

Економісти, фінансисти, експерти бачать все в цифрах і розуміють наскільки зараз складна ситуація, а от керівництво нашої країни або прогулювало пари у ВНЗ, або удає, що не розуміє, як все погано і розповідає, як все добре.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*