Експерт: ми очікуємо тотальний перехід торгівлі в безготівковий розрахунок

Teletype.in

Олександр Охріменко, який очолює Український аналітичний центр, прокоментував плани Уряду впровадити у всі сфери торгівлі безготівкові форми розрахунку.

На його думку, для прискореного переходу українських підприємців на сервіси приймання електронних платежів необхідно ввести преференції для бізнесу. Причиною цього експерт бачить часте саботування рішень влади.

Експерт зазначив, що впровадження безготівкової форми розрахунку послужить не тільки боротьбі з тіньовою економікою, а й кращій її роботі у зв’язку зі зростанням таких платежів. Охріменко звернув увагу, що Україна за цим критерієм відстала навіть від Республіки Білорусь, а також сусідніх Угорщини та Польщі.

Високий рівень безготівкових транзакцій призведе до здешевлення у сфері кредитування, а також до появи нових послуг і вакансій. Також безготівкові розрахунки після тотального впровадження посприяють приходу в нашу країну корпорацій-гігантів. Якщо в Україні будуть грати за правилами, то і з нею будуть обходитися так само, підкреслив експерт.

Нагадаємо, що до початку 2020 року всі без винятку постачальники послуг і точки реалізації товарів, сфера громадського харчування та автомобільні дистриб’ютори повинні забезпечити клієнтам можливість безготівкового розрахунку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*