Тютюнова контрабанда на кордоні з Румунією зросла в кілька разів

Profi-forex.org

Зростання контрабандного трафіку тютюнових виробів через українсько-румунський кордон змусило Прикордонну службу направити додаткові сили. Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

Прикордонники у своїй заяві розповіли, що різниця в цінах на сигарети з обох боків кордону з Румунією призвела до зростання контрабандної діяльності, які перетворили нелегальне перевезення сигарет в дуже прибутковий бізнес.

Минаючи законні пункти прикордонного пропуску, кордон перетинають організовані «каравани» контрабандистів. Для переходу річкових ділянок застосовуються гідрокостюми та засоби надлегкої авіації.

До боротьби з тютюновою контрабандою притягнутий мобільний загін «Дозор», прикордонні комендатури та кінологи. Всі прикордонники екіпіровані спецтехнікою та всіма необхідними засобами, відзначається в заяві відомства.

Нагадаємо, що при спробі перетину закарпатської ділянки кордону з Румунією був затриманий контрабандист, одягнений в гідрокостюм та має при собі значну суму грошей. Під час заходів з допиту затриманого та вилучення грошей автівка марки Audi скоїла наїзд на прикордонника. Від отриманих травм офіцер помер. Особистість зловмисника була встановлена, його оголошено у розшук.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*