У Франції багатотисячні протести призвели до безладів

Newsone.ua

Тисячі французів вийшли в центр своєї столиці, протестуючи проти стрибка паливних цін. На сторінці в соціальній мережі Facebook, присвяченій протестному заходу, висловили готовність вийти приблизно тридцять шість тисяч жителів Франції.

Перед початком маніфестації голова МВС цієї країни Крістоф Кастанер пообіцяв жорстко відповісти в разі насильства з боку демонстрантів.

Протестанти скандували гасла про відставку чинного голови Французької Республіки Еммануеля Макрона, деякі співали «Марсельєзу».

Коли частина людей які вийшли на протест спробувала прорватися до президентського палацу, минаючи оточення, для їх розгону французькі правоохоронці застосували водяні гармати та сльозогінний газ. Сутички між маніфестантами та поліціянтами почали ставати все більш запеклими, деякі активісти почали розбирати столичну бруківку та прориватися до урядових будівель.

У паризькій акції громадянської непокори взяло участь понад восьми тисяч чоловік, по всій Франції в сукупності на вулиці своїх міст вийшли понад двадцять три тисячі людей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*