Шахов назвав держбюджет антисоціальним, і тут же проголосував за нього

Politeka.net

Нардеп ВР від «Нашого краю» Сергій Шахов розповів, що побачив недоліки в прийнятому парламентом бюджеті-2019, однак віддав свій голос за нього.

Назвавши цей бюджет переважно антисоціальним і спрямованим більш в чиновницькі кишені, ніж в допомогу соціально вразливим верствам населення, Шахов, проте, проголосував за нього. Своє рішення парламентарій пояснив тим, що в разі неприйняття постраждали б бюджетні працівники України, включаючи держслужбовців, медперсонал і викладачів.

Окремо Шахов торкнувся заяви голови Уряду Володимира Гройсмана, який мотивував нардепів голосувати за бюджет у зв’язку з тим, що в нього закладені кошти на агітаційну кампанію учасників президентських перегонів. Такий підхід депутат парламенту від «Нашого краю» назвав неправильним, і закликав відмовитися від розтрати грошових коштів платників податків.

Парламентарій також звернув увагу на маніпуляції бюджетними коштами в регіонах. За його словами, чиновники на місцях дозволяють собі маніпулювати грошима держбюджету, виділених на розвиток певних галузей. Нардеп закликав уважно стежити за бюджетними коштами з метою перешкоджання їх розкрадання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*