Яценюк: український кордон відповідає європейським стандартам

Regionplus.az

Лідер політичної партії «Народний фронт» спільно з керівником МВС Арсеном Аваковим наніс візит в розташування харківського прикордонного загону.

Яценюк і Аваков оглянули прикордонну ділянку під час обльоту з повітря, після чого проїхали уздовж лінії кордону і вивчили, чи належним чином обладнаний КПП «Дергачі».

Керівник «Народного фронту» залишився задоволений облаштуванням прикордонної ділянки та назвав її відповідною європейським стандартам. На підтвердження своїх слів він нагадав оточенню, що деякі країни Європи будуть брати за зразок український проект обладнання прикордонних ділянок.

У своїй промові перед прикордонниками Яценюк підкреслив, що службовці ДПСУ мають можливість зупинити агресора як «перша лінія оборони», і висловив слова подяки Прикордонній службі за те, що розпочатий під час його прем’єрства проект зміцнення кордону з РФ не був заморожений.

Політик підкреслив, що спроби певних політиків дискредитувати проект по зміцненню кордону з РФ пов’язані зі спробою дискредитації охорони держкордону в цілому. Цей процес по дискредитації почався в Росії, вважає Яценюк, однак потім був підхоплений всередині України. Він вдався в питання, на кого працювали ті, хто брав участь в дискредитації обладнання кордону з Росією.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*