Компанію-постачальника шоломів в ЗСУ запідозрили в шахрайстві

Censor.net.ua.mevn.net

В інтерв’ю для Інтернет-видання ZN.UA керівник інвестхолдингу KM CORE Євген Уткін заявив, що його компанія взяла участь в створенні матеріалів для інноваційних розробок армійських шоломів.

Вартість такого засобу захисту, за словами Уткіна, встановлена на світовому ринку по 1 тисячі доларів США за одиницю, в той час собівартість шолома вітчизняного виробництва дорівнює 250 доларам.

Меценат і голова KM CORE звернув увагу на той факт, що на внутрішньому ринку права на постачання в Збройні сили України отримувала фірма із сумнівною репутацією. Ця компанія, за словами Уткіна, вкрала бренд у сертифікованої продукції KM CORE і виготовляє каски з матеріалів, які мають значно гірші захисні характеристики, при цьому пропонуючи засоби захисту лише трохи дешевше, ніж шолом оригінального виробництва.

Причини, за якими Міноборони України співпрацює з сумнівним постачальником, Уткін назвав «далекими від логіки». Крім того, його компанія отримала звинувачення в завищенні вартості на продукцію, що привело до юридичних суперечок, які тривають вже більше одного року. Бізнесмен зазначив, що будь-яка справа, в якій протилежною стороною виступає представник системи, не має перспектив.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*