Активісти та члени правозахисних організацій “розкололи” Арку Дружби Народів у Києві

Newsone.ua

В українській столиці пройшла акція, яка покликана нагадати про незаконно утримуваних в РФ політв’язнів. Активісти та члени правозахисних організацій використовували наклейку, яка зображує тріщину на київській Арці Дружби Народів.

За словами учасників акції, ця тріщина на Арці, встановленої на честь угоди Переяславської Ради 1654 року, повинна нагадати про долю українських громадян, утримуваних під вартою в Росії з політичних мотивів, і закликати всіх, для кого це в силах, докласти більше зусиль для здобуття волі в’язнями Кремля.

Як розповіла одна з організаторів заходу Марія Томак, ідея проведення акції виникла у вересні поточного року, коли активісти та правозахисники роздумували над тим, як привернути загальну увагу до долі російських політв’язнів. Через планування та погодження з ДСНС акція була проведена тільки зараз.

Наклеюванням «тріщини» на Арці учасники акції солідаризувалися з українцями, які зазнали переслідувань влади за політичними мотивами на території РФ та на анексованому Кримському півострові.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*