Нардеп ВРУ зажадав від Британії відмовити у в’їзді на її територію актора з РФ

ipnews.in.ua

Екс-радник керівника МВС та народний депутат ВР Антон Геращенко звернувся до британської влади з вимогою заборонити в’їзд на територію острівної держави російського актора Івана Охлобистіна.

Геращенко вважає неприпустимою видачу в’їзної візи до Сполученого Королівства особі, яку він назвав «мракобісом» та «пособником терористів». Він повідомив на своїй сторінці в Facebook, що вже звернувся до голови британського уряду Терезі Мей, зажадавши від прем’єра відмовити Охлобистіну у в’їзді.

Для нагадування про персону, вчинки та заяви російського актора, який коментував події в Україні в неоднозначної інтерпретації та негативно висловлювався щодо дій української влади та армії, Антон Геращенко додав посилання на «профіль» Охлобистіна на сайті «Миротворець».

Нагадаємо, що федеральний уряд Німеччини вимагає від влади України докласти всіх зусиль до закриття сайту «Миротворець», де викладають інформацію про осіб, причетних до антиукраїнської діяльності. Занепокоєння Берліна викликала поява на сайті «профілю» екс-канцлера Герхарда Шредера після його фрази про те, що анексія Криму є реальністю, яку слід визнати.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*