Латвія готова у всьому підтримати Україну

Travelodessa.livejournal.com

Голова уряду Гройсман у ході переговорів із латвійським лідером Раймондсои Вейонісом зачепив питання ситуації на Донбасі та на Кримському півострові. Крім того, обговорювалися питання прагнення нашої країни до Євросоюзу та Північноатлантичного Альянсу. Латвійський голова зазначив, що наразі Україну можна вважати одним із яскравих прикладів досягнення своєї стратегічної мети, а також відважної боротьби проти ворога, який в рази більше.

Водночас, виданні повідомляє, що в ході свого візиту до нашої країни президент Латвії побував й на заходах, присвячених Дню пам’яті жертв Голодомору. Крім цього, український прем’єр виразив подяку Вейонісу за те що, той взяв участь у жалобних заходах та підкреслив, що Латвійська Республіка завжди була на стороні української держави, вона засуджувала окупацію Кримського півострову та порушення цілісності нашої держави. Гройсман підкреслив, що латвійський президент має намір поїхати на територію Донбасу та особисто подивитися на ситуацію, яка склалася на передовій.

У свою чергу, Раймондсои Вейоніс підкреслює, що він розуміє біль українців та приїхав для того, аби підтримати друзів. Він також зазначив, що у його країні підтримують українське прагнення стати членом Європейського союзу та Північноатлантичного Альянсу. Латвія завжди була й залишається адвокатом української сторони на світовій арені, оскільки тільки разом ми зможемо стати сильнішими та зможемо боротися із тими викликами, які є у сучасному світі. Президент підкреслив, що саме Україна є яскравим прикладом боротьби за свою мету, оскільки в таких складних умовах держава відчайдушно намагається побороти силу, яка здається більшою.

В ході зустрічі представники країн також обговорили й ситуацію навколо української економіки. Гройсман розповів про ті досягнення в економіці, які є в нашій державі завдяки реформам, а також про плани на майбутній рік. У кінці зустрічі, обидва представники дійшли згоди у питанні співпраці двох країн, вони обидва визнали результати співпраці позитивними.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*