В Україні пропонують в рази підвищити штрафи для пішоходів

Druzi.uk

Лідер проекту dtp.kiev.ua Влад Антонов в прямому ефірі «ObozTV» виступив із заявою про те, що по всій території держави потрібно в рази збільшити розмір штрафів за недотримання правил дорожнього руху пішоходами. На його думку, дані нововведення посприяють зниженню чисельність дорожньо-транспортних пригод. Однак, разом з тим, Антонов підкреслив, що при впровадженні даної реформи обов’язково потрібно пояснювати її в засобах масової інформації. Він також зазначив, що така необхідність обумовлена ще й дефіцитом співробітників дорожньої поліції, які могли б затримати порушників та складати протокол.

Однак, як показує практика, часто громадяни не мають з собою документів, які засвідчували їх особу. У зв’язку з цим, виникає необхідність відводити порушників в районні відділення поліції, та все це потрібно для того, щоб оплатити штраф в п’ятдесят одну гривню. Таким чином, Антонов підкреслив, що штрафи повинні бути значно вище. На його думку, мінімальна сума штрафу повинна становити тисячу гривень.

Він також зазначив, що сума штрафів не повинна бути фіксована. Приміром, якщо пішохід порушив ПДР на дорозі на три або чотири смуги ще й з відбійником, то мінімальна сума штрафу повинна становити кілька тисяч гривень. Він також зазначив, що найбільш небезпечними є проспекти Перемоги або Бажана. Там рух йде без зупинки та щодня в результаті аварії гинуть люди різного віку, будь то пішоходи або ж водії. Так, на думку Антонова, якщо штраф за порушення на цій ділянці буде, як мінімум, п’ять тисяч гривень, то люди добре подумають, перш ніж порушити ПДР.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*