У ГПУ дали відповідь у справі вбивства Гонгадзе

Hyser.com.ua

У Генеральній прокуратурі відповіли на запит, який направило «Радіо Свобода» та повідомили про те, що правоохоронці досі працюють над розслідуванням виробництва про вбивство кореспондента Георгія Гонгадзе. Відзначається, що в ГПУ намагаються встановити особи тих, хто організував та підбурював людей на вказаний злочин, для цього в структурі були проведені відразу кілька експертиз.

Водночас, у ГПУ інформують, що на даний момент у прокуратурі намагаються з’ясувати, чи причетний хтось із посадовців держави до цього злочину. Однак станом на даний момент структура ще нікого з держслужбовців не оголосила підозрюваним.

У структурі також повідомили, що той факт, що Олексій Пукач, який є виконавцем злочину, оскаржив винесені йому вирок у суді, значно ускладнює визначення правоохоронцями кваліфікаційного рівня тих, хто організував та замовив цей злочин.

Необхідно нагадати, що ще у вересні 2000 року стало відомо про зникнення журналіста та засновника інформвидання «Українська правда» Георгія Гонгадзе. Два місяці потому в одному з лісів під Києвом було знайдено тіло без голови, яке, за версією слідства могло бути тілом журналіста, а ще через дев’ять років правоохоронці знайшли череп, який, за словами ГПУ, належав кореспонденту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*