У понеділок зонд NASA здійснить посадку на «Червону Планету»

Amantesdaastronomia.org

Інформвидання «Голос Америки» інформує, що дослідницький зонд InSight, який запускали фахівці NASA вже двадцять шостого числа поточного місяця, буде посаджений на Марсі. Зазначається, що дослідники багато уваги приділили тому, де повинен здійснити посадку зонд та зійшлися на тому, що обраним місцем стане район вулканічного нагір’я Елізій. Вчені обґрунтовують свій вибір тим, що у вибраній точці зареєстровані найнижчі пориви вітру, які б змогли перешкодити роботі зонда в подальшому.

Зазначимо, що зонд протягом шести хвилин повинен увійти в атмосферу та приземлитися на Марсі, при цьому, його швидкість повинна бути зниженою до восьми кілометрів на годину. Для того, щоб досягти зазначеної швидкості, апарат обладнали низкою механізмів. Крім того, на зонді будуть присутні й амортизатори.

Видання також повідомляє, що для того, щоб здійснити посадку апарату доведеться подолати чотириста вісімдесят чотири мільйони кілометрів. Оскільки апарат не зможе пересуватися по поверхні Марса, необхідно зробити все, щоб зонд приземлився саме в тій точці, яка була вибрана дослідниками. Зазначимо, що посадка може пройти вже цього понеділка о п’ятнадцятій годині за часом Сполучених Штатів. Передбачається, що посадка зонда транслюватиметься.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*