У ФРН дітям заборонили писати листи Санті

versiya.info

Закордонне інформвидання «The Daily Mail» повідомляє, що адміністрація міста Рот, який розташований у Федеративній Республіці Німеччина, прийняла рішення, згідно з яким, діти не можуть залишати записки з побажаннями на Різдво на ялинці. Причиною такого рішення стали прийняті в Європейському Союзі закони про конфіденційність.

Зазначимо, що міська адміністрація прийняла рішення заборонити маленьким жителям країни залишати свої записки для Санта-Клауса. Міське управління зазначило, що це був вимушений крок для уникнення штрафів. Відзначимо, що діти вкрай негативно сприйняли дане рішення, як підкреслює видання, вони були «вбиті горем».

Необхідно зазначити, що таке рішення обґрунтовується, насамперед, тим, що в дитячих листах Санті, крім бажань, розголошується ще й приватна інформація, така як ім’я, вік, а також місце проживання, яке діти вказують для того, щоб Санта привіз їм подарунки. Але європейське законодавство передбачає захист персональних даних, у зв’язку з чим, батьки дітей повинні письмово дозволити міській адміністрації використовувати дані, які містять в собі дитячі листи.

Відзначимо, що разом з тим, один з представників Європейської комісії виступив із заявою про те, що адміністрація німецького міста неправильно інтерпретує законодавство Євросоюзу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*