Жириновського можуть засудити до десяти років тюремного ув’язнення в Україні

Stolica-s.su

Інформвидання «Главком» інформує, що в одному зі столичних судів було назначено засідання стосовно провадження за фінансування терористів, основними фігурантами якого є лідер російської партії ЛДПР Жириновський та ще два депутати російського парламенту. Суд прийняв рішення, що засідання по справі буде проведено вже у лютому наступного року.

Зазначається, що суддею у цьому провадженні було назначено Андрія Трубнікова, який вів справу Юлії Тимошенко. Крім цього, даний суддя відомий й тим, що засудив одного з заарештованих учасників подій, які відбувалися на початку грудня 2013 року у центрі столиці. Підкреслимо, що, відповідно до інкримінованих російським парламентарям звинувачень, російським депутатам загрожує від десяти до дванадцяти років тюремного ув’язнення та вилучення майна.

Лідера російської політичної сили Жириновського, а також ще двох членів Державної Думи Російської Федерації звинуватили у підтримці діяльності терористів із самопроголошених «ЛДНР». Згідно з інформацією українського слідства, голова ЛДПР у 2014 році організував групу, головою якої надалі й став, до якої увійшли низка парламентарів Росії. Основним завданням групи стало спонсорування діяльності терористів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*