В Україні в 2019 році пройде валютна реформа

Uarp.org

Вже наступного року в країні валюта інших держав стане доступнішою, при цьому, рівень її контролю буде знижений. Ще в червні поточного року нардепи ВРУ проголосували за проект закону, який передбачає зміни в операціях з валютою.

Однак для того, щоб даний проект зміг почати діяти, Національному банку та Кабінету Міністрів слід створити на додаток ще кілька законодавчих норм та проектів закону. У зв’язку з цим, передбачається, що діяти новий закон буде лише з лютого майбутнього року.

Згідно з новим законом, тепер продавати іноземну валюту отримують право й небанківські фінустанови, до яких можна віднести, кредитні спілки, ломбард та ще низку інших установ. Звичайні громадяни зможуть отримувати іноземну валюту в будь-якому з банківських відділень при переведенні в готівку банківського рахунку.

Крім цього, відповідно до нововведень, банківські структури зобов’язані прийняти або ж замінити купюри з ушкодженнями. Одночасно з цим, спрощується й механізм придбання валюти. Так, у разі купівлі валюти на суму менше ста п’ятдесяти тисяч гривень, громадянину немає необхідності надавати документацію від юросіб. Водночас, зазначається, що українці зможуть купувати валюту в режимі онлайн.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*