Експерт: ймовірність участі у виборах Зеленського і Вакарчука дуже велика

Veskr.com.ua

У сюжеті однієї з програм на телевізійному каналі «ZIK» повідомлялося, що чим ближче дата виборів, тим більше громадяни цікавляться чи приймуть участь у виборах Зеленський та Вакарчук. Багато політичних аналітиків поділяють думку, що Вакарчук не прийме участі у виборах, у всякому разі в наступному році, чого не можна сказати про Володимира Зеленського, оскільки його плани не є такими прозорими.

Зазначимо, що більша частина населення переконана, що в одному із виступів «95 кварталу» Зеленський дав зрозуміти, що висувати свою кандидатуру на пост голови держави. Поділяє думку народу й політичний технолог Сергій Гайдай. Він упевнений, що комік точно має намір стати президентом. Зараз Зеленський займає другу позицію у рейтингу з підтримки кандидатів, у зв’язку з чим, не оголошує про свою участь у виборах для того, щоб зберегти інтригу. Звісно, що, якщо рівень його підтримки буде падати, то він може не висувати свою кандидатуру. На думку політичного експерта Чорновіла, основним електоратом Зеленського стануть південні та східні регіони держави.

Чорновіл також підкреслив, що рівень підтримки Зеленського дає йому надію на участь у другому турі виборів, чим особливо повинна бути стривожена Тимошенко, оскільки члени її команди наголосили, що частина електорату екс-прем’єра поступово переходить до коміка.

Часто із прізвищем Зеленського у людей асоціюється ще одне прізвище – Коломойський. Політолог Чорновіл впевнений, що український олігарх все ж має механізми впливу на Зеленського хоча б у фінансовій сфері. Водночас, зазначимо, що кореспондент Соня Кошкіна в ході візиту до Ізраїлю змогла зустрітися з українським олігархом. Він розповів, що Зеленський та Тимошенко дійсно можуть зустрітися у другому турі, якщо цьому не завадить Вакарчук. Проте, на думку експертів, ймовірність участі співака у виборах 2019 року дуже мала.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*