Митниця не дає «добро» “євробляхам”

mvs.gov.ua

Сьогодні на пункті пропуску «Ягодин» протести, рух заблоковано. Велика кількість авто стоїть у багатокілометрових чергах.

Люди вимагають, щоб їх почули законодавці, адже через закон, який набув чинності сьогодні о півночі, українських громадян на автомобілях іноземної реєстрації не пускають на територію України.

Велика кількість громадян «застрягли» на кордоні, адже їх ніхто не попередив, що на автомобілях, куплених за кордоном, неможливо буде в’їхати на територію України. До митниці приїхало багато з Луцька, Ковеля, та Любомилу, вони палять шини у підтримку побратимів, яких не пропускає митниця та вимагають скасовання нового закону.

Згідно з законом, ніякий автомобіль на європейській реєстрації, власником якого є громадянин України, не може потрапити на територію України, і навіть той, який заїжджає у режимі транзиту всього на п’ять днів.

Єдиний можливий спосіб провезення такого авто – це внесення грошової застави у розмірі розмитнення автомобіля. Проте митники не знають, яким чином оформляти «заставу», адже досі не отримали належних інструкцій.

На думку експертів, саме таким чином влада вирішила помститися євробляхерам, які влаштовували акції протесту по всій Україні тиждень тому через значне збільшення цін на розмитнення автомобілів.

Фактично зараз в Україну на євробляхах можуть потрапити лише громадяни Європейського союзу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*