Дмитро Ярош: після виборів Росія почне війну з Україною

Galleryhip.com

Інформвидання «Діалог.UA» інформує, що колишній лідер «Правого сектору» та народний депутат ВРУ Дмитро Ярош у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук зазначив, що Російська Федерація вже незабаром може вдатися до низки нових провокацій. Він також підкреслив, що ситуація, коли російський катер протаранив український буксир виглядає досить дивно.

У зв’язку з цим, депутат вважає, що Росія може вдатися до чергових провокацій й надалі. Ярош наголосив, що не така вже й сильна Росія, якщо її налякали українські буксири. Він також додав, що країні варто готуватися до війни з РФ, яка почнеться відразу після того, як пройдуть вибори до ВРУ.

Відзначимо, що разом з тим, голова Радикальної партії Ляшко у своєму профілі на Фейсбук написав про вимоги скликати закрите засідання ВРУ, на якому зобов’язані бути присутніми голова держави, керівник РНБО, а також голова оборонного відомства. Основною темою даного засідання має стати ситуація, яка виникла в акваторії Азова. Депутат підкреслив, що якщо зараз не припинити ці дії, то держава-агресор не зупиниться. На думку радикала, держава повинна дати жорстку відповідь на даний напад.

Водночас, колишній голова оборонного відомства Анатолій Гриценко вважає, що у зв’язку з ситуацією, що виникла, голова держави зобов’язаний вислухати міністрів, а також представників силових структур та затвердити план подальших дій.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*