ФСБ Росії атакували українських військових

mikroskop.net.ua

Катери ФСБ Росії вели вогонь по кораблях ВМС України, після чого взяли штурмом українські бронекатери «Бердянськ» і «Нікополь», а буксир «Яні Капу» змусили зробити зупинку, поінформували в прес-центрі Командування наших ВМС у Facebook.

У морських Силах повідомляють, що катери російського ФСБ вели вогонь по наших українських військових кораблях, пошкодивши бойовий катер “Бердянськ”, артилерійського призначення. На борту катера є постраждалий, повідомило командування Збройних сил. Є дані, що свідчать про те, що російська сторона застосовувала зброю на ураження.

Раніше з’явилася інформація, що ситуація в районі Керченської протоки сильно загострилася. Українська сторона звинуватила Росію в переслідуванні наших кораблів, які проводив перекидання військових суден з Одеси в Азовське море. Російські кораблі, як повідомлялося, переслідували групу наших судів і вимагали від них зупинити двигуни, погрожуючи в іншому випадку атакувати. У ВМС України підкреслили, що, всупереч провокаціям та погрози російської сторони, українські судна продовжують виконувати наказ. Після цього прийшла новина про те, що катери російських спецслужб протаранили один з українських буксирувальних суден, відкривши вогонь. У ВМС України повідомляють, що четверо морських суден прикордонних військ РФ напали на українські кораблі.

До самого інциденту, прикордонники окупованого Криму назвали перекидання наших військових судів провокацією, звинувативши Україну в порушенні державного кордону РФ, пояснивши цим свої дії.

МЗС України, у свою чергу, повідомило про початок екстреної консультації з Північноатлантичним Альянсом з приводу ситуації, що склалася на Азові.

Ймовірно, лише через кілька днів ситуація проясниться і стане до кінця зрозуміло, як саме розвивалися події в районі Керчі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*