«Війна» в Азовському морі вщухла, але пристрасті тривають вже в Києві

Politnavigator.net

Корабель, який перекрив шлях під Кримським мостом і чекав українські судна, відплив у бік. Є непідтверджена інформація, що наші моряки погодилися на оформлення документів, щоб пройти через Керченську протоку. У зв’язку з цим, пристрасті, які розігралися вранці, потихеньку стихають. Однак, націоналісти в Києві зібралися біля посольства РФ і підпалили шини, а пізніше в хід пішли й димові шашки, якими вони закидали будівлю посольства.

До того ж офіційний Київ не на жарт розлютило таку поведінку країни-агресора, мовляв, мало того, що захопили півострів, так ще й наші кораблі обстрілюють. Такі дії з боку Росії в Києві розцінили як «військову агресію» і готові до рішучих дій. Так, голові РНБО Олександру Турчинову було доручено ввести військовий стан в країні через ситуацію у Керченської протоки. У свою чергу Турчинов скликав РНБО опівночі з 25 на 26 листопада, щоб обговорити деталі та оголосити про введення військового стану.

Згідно із законом, в цей період будуть заборонені ряд дій, в тому числі й внесення будь-яких змін до Конституції України, проведення референдумів і виборів будь-яких рівнів.

Євросоюз так само відреагував на події, які розігралися в Азовському морі, і закликав до стриманості обидві країни.

Представник ЄС у закордонних справах Федеріка Могерини заявила, що для деескалації ситуації Україна і Росія повинні бути більш стриманими та не провокувати один одного на необдумані дії.

Нагадаємо, що ситуація в районі Керченської протоки загострилася вранці, 25 листопада, після того, як українські кораблі ввійшли у води, які РФ вважає своєю територією. Російські прикордонні війська тут же відреагували і взяли на таран одне з українських суден, а потім і обстріляли його.,

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*