Представник С14 повідомив про закриття «KFC» в Будинку профспілок

News.bigmir.net

Представник праворадикальної організації С14 Сергій Мазур у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що заклад громадського харчування «KFC», яке було відкрито в центрі столиці в Будинку профспілок, де в ході Майдану загиблі громадяни, закрили. Він також зазначив, що члени організації зустрілися з керівниками Федерації профспілок, які пізніше дали обіцянку вжити заходів у зв’язку з інцидентом.

Керівництво зазначило, що всі ті особи, які дали оренду приміщення для відкриття закладу принесуть свої вибачення та понесуть заслужене покарання. Одночасно з цим у Федерації профспілок зазначили, що відкриття закладу було недоцільним та дали обіцянку, що даний інцидент був в перший та в останній раз. Однак представник радикальної організації зазначив, що поки всі ці обіцянки не будуть реалізовані та поки члени організації не отримають гарантій, що такого дійсно більше не повторитися, інцидент неможна вважати вичерпаним.

Нагадаємо, що в Будинку профспілок 19.02.2014 сталася пожежа в ході масових протестів. У Генпрокуратурі зазначали, що загоряння сталося через те, що активісти Майдану кинули в будівлю пляшки з пальним з метою захисту. Вже в травні поточного року оновлений фасад був відкритий. Однак у річницю Майдану в зазначеній будівлі було відкрито заклад громадського харчування «KFС». Того ж вечора будівля була розмальована написами та завалена покришками.

Необхідно зазначити, що голова Київської міської адміністрації Віталій Кличко виступив із заявою, що відкриття ресторану в цьому будинку було грубою помилкою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*